W rozwinięciu prezentujemy obsadę sędziowską na najbliższy weekend w okręgu sieradzkim.
KLASA OKRĘGOWA
Ndz.04.09.g.15.00 Charłupia M – Orkan Buczek MAJKOWSKI Sztraube Staniucha M
Ndz.04.09.g.16.00 Strzelce W – Solen Łaszew ŚLĘZAK M Wzgarda Lipka
Sob.03.09.g.17.00 Warta Osjaków – Unia Sulmierzyce KĘDZIA Słupiński Kowalewski F
Ndz.04.09.g.17.00 Prosna Wieruszów – Kobierzycko IWANKIEWICZ Ilski Kuświk
Ndz.04.09.g.15.00 Brąszewice – Czarni Rząśnia TOMCZYK Holewski Janiak D
Sob.03.09.g.17.00 Konopnica – Victoria Skomlin BARCZAK Modliński Sobieraj D
Ndz.04.09.g.16.00 Jutrzenka Warta – Warta II Działoszyn LONT Stasiak Ubycha
Ndz.04.09.g.17.00 Piast Błaszki – Gal Gaz Galewice KARDACKI Baranowski Wdowiak
KLASA A Gr. I
Sob.03.09.g.15.00 Flormarbut Osiek – Sparta Mokrsko TOBOŁA Ślęzak A Grzelak Dariusz
Sob.03.09.g.17.00 Piast Ruda – Start Łubnice WITASZEK Iskra Bieniek
Sob.03.09.g.16.00 Orzeł Galewice – Masłowice SZANDAŁA Goclik Kupis
Ndz.04.09.g.16.00 b.Broszęcin Kiełczygłów – Siemkowice ISKRA Rutecki J Rutecki M
Ndz.04..09.g.15.00 Kurów – Młynisko BARCZAK Szychowski Wołynkiewicz
Ndz.04.09.g.15.00 Wierzchlas – Chotów SŁUPIŃSKI Bieniek Witaszek
Ndz.04.09.g.14.00 Biała – Wydrzyn MAJCHROWICZ Modliński Kędzia
Ndz.04.09.g.16.00 Baszta Bolesławiec – Jaga Lututów GOCLIK Lewandowski Antończyk
KLASA A Gr. II
Ndz.04.09.g.16.00 Paprotnia – MULKS Łask DĄBROWSKI Sieradzki Molski
Ndz.04.09.g.15.00 Rębieskie – Rokitnica KURZAWA Kulawiecki Grenda
Ndz.04.09.g.16.00 Złoczewia Złoczew – Chojne MIJAS Romek Błaszczyk
Ndz.04.09.g.14.00 Gruszczyce – Tubądzin WASILEWSKI Drozd Ł Drozd B
Ndz.04.09.g.15.00 Warta II Sieradz – Widawia Widawa FELCENLOBEN Stawski Michalski
Ndz.04.09.g.16.00 Orkan II Buczek – Rychłocice GRZELAK Dawid Chomiszczak Staniucha W
Ndz.04.09.g.16.00 Olimpia Zd.Wola – Błyskawica Klonowa SKOCZYLAS Wojda Brzostowski
Sob.03.09.g.17.00 Victoria Szadek – Ustków WDOWIAK Szymczak Wardęga
Środa 07.09.g.17.00 Warta II Sieradz – Błyskawica Klonowa GRENDA Kurzawa Pastusiak
Środa 07.09.g.17.00 Chojne – Rębieskie WZGARDA Iwankiewicz Toboła
KLASA B Gr. I Ndz. 04.09.11
g.17.00 b.Radoszewice Lipnik – Park Starzenice SZYMCZAK
g.16.00 Płomień Makowiska – Dubidze BUŚ
g.16.00 Trębaczew – Zryw Ożegów SOBIERAJ D Bałon Pochroń
g.15.00 Kraszkowice – Rolnik Skąpa KOWALEWSKI F
g.11.00 Orion Olewin – Słowian Dworszowice WOŹNIAK T
KLASA B Gr. II Ndz. 04.09.11
g.16.00 b.Pątnów Kadłub – Staw KUJAWIAK
g.14.00 Prosna Wyszanów – Hetman Żdżary TOBOŁA
g.16.00 b.Walichnowy Sokolniki – Ożarów SZALA
g.16.30 Krzyworzeka – Łyskornia NOWAK M
g.15.00 Start Świątkowice – Czastary BLAŹNIAK
g.17.00 Zryw Wójcin – Pątnów ŻUREK Kowalewski H Majchrowicz
KLASA B Gr. III
Ndz.04.09.g.15.00 MULKS II Łask – Victoria II Szadek GŁOGOWSKI
Ndz.04.09.g.11.00 Chrząstawa – Janiszewice WOŹNIAK M
Sob.03.09.g.17.00 Chociw – Burzenin STANIUCHA M
Ndz.04.09.g.17.00 Bałucz – Kwiatkowice II DANKOWSKI
Ndz.04.09.g.14.00 Unia Sieradz Męka – Inter Sieradz Woźniki KOBIERSKI
KLASA B Gr. IV Ndz. 04.09.11
g.16.00 Socha – Wągłczew POKORSKI
g.11.00 Słomków – Sommer Zapole SIERADZKI
g.17.00 Ostrowia Ostrówek – Kamienna BIALIK
g.15.00 Iskra Stolec – Pyszków CICHOSZ
g.16.00 Płomień Dzigorzew – Kalinowa WARDĘGA