Sparingowy remis w Aleksandrowie

Sokół Aleksandrów zremisował z Zawiszą Rzgów 2:2 (0:2) w meczu sparingowym dwóch spadkowiczów III ligi łódzko-mazowieckiej, który został rozegrany na obiekcie MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim. Pierwsza połowa należała do gości natomiast druga zdominowana była przez gospodarzy.

Obie drużyny podeszły do tego meczu w eksperymentalnych składach. Trenerzy dali wykazać się zawodnikom testowanym, którzy zdecydowanie dominowali w ekipie gospodarzy. W składzie Sokoła pojawiło się aż jedenastu nowych graczy, a w składzie Zawiszy pięciu. Oba kluby trzymają w tajemnicy nazwiska testowanych piłkarzy. W pierwszej połowie mecz był wyrównany, ale skuteczniejsi byli goście. Rzgowianie objęli prowadzenie w 23. minucie po trafieniu Rafała Serwacińskiego. Dziesięć minut później na 2:0 podwyższył zawodnik testowany.

Po zmianie stron więcej do powiedzenia mieli gospodarze. Sygnał do odrabiania strat dał młodziutki Sebastian Schmeichel z drużyny rezerw zielono-białych, który trafił w słupek. W 59. minucie kontaktowego gola strzelił Adrian Seweryn. Aleksandrowianie w końcówce atakowali, ale długo nie potrafili pokonać Jakuba Pasińskiego. Dopiero w ostatniej minucie remis uratował zawodnik testowany.

Sokół Aleksandrów – Zawisza Rzgów 2:2 (0:2)
Bramki: Adrian Seweryn 59, zawodnik testowany 90 – Rafał Serwaciński 23, zawodnik testowany 33

Sokół: I połowa: zawodnik testowany – zawodnik testowany, Bierżyński, zawodnik testowany, Gajewski – zawodnik testowany, Obi Uche, Kujawski, Woźniczak – zawodnik testowany, Szynka, II połowa: zawodnik testowany – zawodnik testowany, Bierżyński (65′ Zieliński), Kwiatkowski, zawodnik testowany – Wijas, zawodnik testowany, Schmeichel (65′ zawodnik testowany), Seweryn – zawodnik testowany, Wojtczyk.

Zawisza: Pasiński – Polit, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Górski – Mielczarek, Wróblewski, Płuciennik, Serwaciński – Pękała, zawodnik testowany. Na zmiany wchodzili: Dopierała, Sernik, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Tonn.