Pechowy remis Omegi Kleszczów

O wielkim pechu mogą mówić piłkarze Omegi Kleszczów. W spotkaniu 16. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej podopieczni Tomasza Jaworskiego zremisowali z Pogonią II Siedlce 2:2 (1:0). Wyrównującą bramkę goście zdobyli w trzeciej minucie doliczonego czasu gry.

Wynik spotkania otworzył w 20. minucie Wojciech Wocial. Był to jedyny gol w tej części gry mimo kilku sytuacji stworzonych przez Omegę. Podrażnieni gospodarze w drugiej połowie zaatakowali jeszcze mocniej i już trzy minuty po wznowieniu gry było 1:1. Rzut karny na bramkę zamienił Mariusz Solecki. Kwadrans przed końcem meczu Omega wyszła na upragnione prowadzenie. Nerwy ponownie nie zawiodły Soleckiego, który z jedenastu metrów pokonał Karola Budzikura. Wydawało się, że kleszczowianie pożegnają się ze swoją publicznością zwycięstwem. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry stracili jednak gola. Pawła Wiśniewskiego zaskoczył Dawid Dzięgielewski i mecz zakończył się remisem 2:2.

Omega Kleszczów – Pogoń II Siedlce 2:2 (0:1)
(Mariusz Solecki 48,76 – obie z karnych – Wojciech Wocial 20, Dawid Dzięgielewski 90+3)

Omega: Wiśniewski – Łucki, Słomian ż, Jacak ż, Grzelak – Zawodziński (90′ Dryja), Rozwandowicz, Marciniak, Solecki, Berg ż – Cukiernik ż (80′ Pędziwiatr).