Strzelecki trening Omegi Kleszczów

Bez żadnych problemów Omega Kleszczów pokonała w sparingowym spotkaniu lidera piotrkowskiej klasy okręgowej – Zjednoczonych Gmina Bełchatów. Podopieczni Tomasza Jaworskiego wygrali 5:0 (4:0), a strzelecki festiwal otworzył już w 5. minucie Jakub Rozwandowicz.

Po kwadransie było 2:0, a gola zdobył Mariusz Solecki. Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie Omegi w 36. minucie dobijając nieskutecznie wykonany rzut karny. Jeszcze przed przerwą kolejnego gola dla kleszczowian zdobył Paweł Kowalski. Wynik spotkania ustalił w ostatniej minucie Mikołaj Grzelak. Dla trzecioligowca miał to być ostatni test-mecz w okresie roztrenowania. Trener Jaworski zdecydował jednak, że jego zespół zagra we wtorek (2 grudnia) o 18:00 z juniorami starszymi Widzewa Łódź. Będzie to ostatnia jednostka treningowa Omegi w tym roku.

Omega Kleszczów – Zjednoczeni Gmina Bełchatów 5:0 (4:0)
Bramki: Jakub Rozwandowicz 5, Mariusz Solecki 15, 36, Paweł Kowalski 44, Mikołaj Grzelak 90.