Szymorek dał sparingową wygraną

W swoim ostatnim meczu kontrolnym czwartoligowe rezerwy PGE GKS Bełchatów pokonały drużynę Szczerbca Wolbórz 3:1 (0:1). Wszystkie trafienia dla „Brunatnych” zdobył lewy obrońca Mateusz Szymorek. Do przerwy niespodziewanie prowadził wicelider piotrkowskiej klasy okręgowej.

W pierwszej połowie bramkę dla drużyny Ireneusza Komara zdobył zawodnik testowany. Po zmianie stron do głosu doszli gospodarze, a hat-trickiem popisał się Szymorek, który pokonał bramkarza z Wolborza trzykrotnie w odstępie zaledwie osiemnastu minut (60. 63. i 78. minuta).

PGE GKS II Bełchatów – Szczerbiec Wolbórz 3:1 (0:1)
Bramki: Mateusz Szymorek 3 – zawodnik testowany

PGE GKS II: Baranowski (46′ Lenarcik) – Dobrzański (60′ Ozga), Michalski, Flis, Szymorek – Renusz (46′ Zięba), Stolarczyk (60′ Szafrański), Sitarz, Paluszkiewicz (46′ Szóstakiewicz) – Kondracki – Turkovs (46′ Górski).

Szczerbiec: Młynarczyk – Pirek, Jaśkowski, Lusek, Kowalewski – Maciejek, Orzechowski, Góralczyk, Kacperski, Kuta, zawodnik testowany.
Na zmiany weszli: Tomaszczyk, Zaremba, Majkowski, Sebastian Link, Śliwiński

Źródło: gksbelchatow.com, szczerbiecwolborz.pl