Wysoka wygrana Juve z LUKS Bałucz

Kolejne wysokie zwycięstwo w meczu sparingowym odnieśli piłkarze czwartoligowej Jutrzenki Warta. Tym razem rewelacyjny beniaminek rundy jesiennej pokonał lidera sieradzkiej klasy okręgowej 5:1 (2:1). Podopieczni trenera Marka Przybyła zafundowali rywalom prawdziwy strzelecki koncert i odnieśli pewne zwycięstwo.

Jutrzenka od samego początku prowadziła otwartą grę i narzuciła swój styl gry. Mimo wszystko rywalom udało się zaskoczyć golkipera czwartoligowca i posłać piłkę do siatki. Bardziej doświadczeni piłkarze z Warty i tak na przerwę schodzili z jednobramkowym prowadzeniem. Wszystko to zasługa Oktawiana Maliszewskiego, który w pierwszej odsłonie na listę strzelców wpisał się dwukrotnie.

Po przerwie strzelali już tylko piłkarze Jutrzenki. Bardzo szybko na 3:1 podwyższył Rafał Różycki. Zawodnik poszedł za ciosem i kilka minut później strzelił swojego drugiego gola w tym pojedynku. Piątą bramkę dla czwartoligowca zdobył Piotr Sajda. Jutrzenka wygrała pewnie i po raz kolejny przed rozpoczęciem rundy rewanżowej może zapisać sobie kolejny sprawdzian na duży plus.

Jutrzenka Warta – LUKS Bałucz 5:1 (2:1)
Bramki dla Jutrzenki: Oktawian Maliszewski 12, 40-karny, Rafał Różycki 49, 55, Piotr Sajda 57

Jutrzenka: Kwiatkowski – Wolny, Kulczyński, Pawlak, Szumer – Potocki, Rymarski, Armatys, Maliszewski, Mizerski – Woźniak, na zmiany wchodzili: Pasiński – Sajda, Nowicki, Młotkiewicz, Różycki, Sulgan, Korona, Kosecki, Graczykowski.