AKTUALNOŚCI
Pogoń Zduńska Wola rozgromiła Inter

Lider II grupy sieradzkiej klasy A Pogoń Zduńska Wola wygrał na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Sieradzu z Interem Woźniki Sieradz (sieradzka klasa B) 8:1 (4:0) w swoim kolejny meczu kontrolnym w okresie przygotowawczym do wiosennej rundy rewanżowej. Podopieczni trenera Grzegorza Kalety zdecydowanie zdominowali rywali i tym samym odnieśli efektowne zwycięstwo.

Pogoń od pierwszych minut grała swoją piłkę i nie pozwalała rywalom rozwinąć skrzydeł. Inter zepchnięty do defensywy nastawił się głównie na kontry. Nie miał w nich jednak nic do powiedzenia. Już w 8. minucie piłkę do siatki gospodarzy posłał Kamil Endler. W pierwszej połowie Pogoń strzeliła jeszcze trzy gole. Dwukrotnie uczynił to Rafał Porada i raz Filip Sysio.

W drugiej połowie zduńskowolanie nie zwolnili tempa. Trzy bramki strzelił Filip Sysio, a raz na listę strzelców wpisał się Piotr Wrąbel. Rywali stać było tylko na honorowego gola w końcówce pojedynku. Pogoń odniosła kolejne wysokie zwycięstwo i z większym spokojem może czekać na start wiosennych rozgrywek.

Inter Woźniki Sieradz – Pogoń Zduńska Wola 1:8 (0:4)
Bramki dla Pogoni:
Kamil Endler 8, Rafał Porada 23, 30, Filip Sysio 40, 52, 53, 83, Piotr Wrąbel 64

Pogoń: Marcin Szewczyk – Radosław Stępień, Mateusz Józefczyk, Wojciech Sopur, Daniel Kopiński – Łukasz Owczarek, Grzegorz Królewiak, Mateusz Tarnowski, Kamil Endler – Kacper Matusiak, Rafał Porada, na zmiany wchodzili: Jakub Gołębiowski, Daniel Mucha – Grzegorz Kaleta, Piotr Wrąbel, Maciej Baran, Konrad Piekarski, Filip Sysio, Paweł Nowakowski.

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
michał_szewczyk
8 lat temu

do kibic.. najpierw poznaj dobrze regulamin rozgrywek a potem mów że to wicelider 🙂 Pogoń wg. regulaminu jest liderem 🙂

kibic
8 lat temu

póki co to wicelider….