Trener dał zwycięstwo Pogoni Zduńska Wola

Zwycięstwem niżej notowanej drużyny zakończyło się sparingowe spotkanie Pogoni Zduńska Wola (II grupa sieradzkiej klasy A) z WKS Wieluń (sieradzka klasa okręgowa), które odbyło się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Zduńskiej Woli. Jedynego i jak się później okazało zwycięskiego gola dla gospodarzy strzelił grający trener Grzegorz Kaleta.

Dla Pogoni był to ostatni sprawdzian przed startem rundy wiosennej II grupy sieradzkiej klasy A. Po pierwszej, bezbramkowej połowie gospodarze znakomicie otworzyli drugą odsłonę. W 46. minucie na listę strzelców wpisał się szkoleniowiec zduńskowolan Grzegorz Kaleta. Zwycięsko swoje spotkanie kontrolne zakończyli również juniorzy Pogoni z rocznika 1999. Podopieczni trenerów Krzysztofa Kochelaka i Artura Borucha pokonali ChKS Łodź 2:0 po bramkach Damiana Karbowiaka i Mateusza Dudka. Już za tydzień zarówno Pogoń jak i WKS Wieluń rozpoczną rozgrywki rundy wiosennej w swoich klasach rozgrywkowych.

Pogoń: Jakub Gołębiowski – Radosław Stępień, Mateusz Józefczyk, Konrad Piekarski, Daniel Kopiński – Grzegorz Królewiak, Michał Swarzyński, Sebastian Plisiecki, Mateusz Tarnowski – Grzegorz Kaleta, Rafał Porada, na zmiany wchodzili: Marcin Szewczyk – Wojciech Sopur, Piotr Wrąbel, Maciej Baran, Paweł Nowakowski, Kacper Matusiak