CLJ: Grad goli w Bełchatowie, wygrana SMS

Kolejna wygrana UKS SMS Łódź w grupie wschodniej Centralnej Ligi Juniorów. W spotkaniu 23. kolejki lider pewnie pokonał przed własną publicznością Koronę Kielce 4:0. Łodzianie na pewno więc spędzą Wielkanoc w fotelu lidera. Cenny punkt wywalczył GKS Bełchatów. Brunatni zremisowali ze znacznie wyżej notowaną Jagiellonią Białystok 4:4 (3:3).

W 9. minucie Jagiellonia prowadziła 2:0. Bełchatowianie nie załamali się jednak początkiem spotkania i jeszcze w pierwszej połowie wyszli na prowadzenie 3:2. Bramki zdobyli: Aleksander Michalski, Oskar Mazerant z karnego oraz Bartłomiej Zieliński. Jagiellonia tuż przed przerwą doprowadziła do remisu i do szatni obie drużyny zeszły z wynikiem 3:3. W 68. minucie raz jeszcze prowadzenie dał zespołowi GKS Daniel Chwałowski, ale cztery minuty później goście wyrównali i ostatecznie mecz zakończył się remisem 4:4.

19 kwietnia swoje spotkanie zagra ŁKS Łódź. Zmierzy się w Końskich z miejscowym Neptunem. Mecz rozpocznie się o 17:00.