Czarny weekend PGE GKS Bełchatów

W sobotę drugoligowcy z GKS Bełchatów przegrali wyjazdowy mecz z Olimpią Elbląg 0:1. Niespełna 24 później czwartoligowe rezerwy Brunatnych nie sprostały KS Paradyż i także poległy 0:1 w spotkaniu 10. kolejki IV ligi łódzkiej. Śmiało można więc mówić o czarnym weekendzie seniorskiej bełchatowskiej piłki nożnej. O wygranej zdecydował gol Krzysztofa Łukasika.

Mecz z Paradyżem ułożył się dla podopiecznych trenera Tomasza Jaworskiego fatalnie. W 18. minucie czerwoną kartką upomniany został Daniel Chwałowski. W 63. minucie Mikołaj Bociek nie wykorzystał rzutu karnego. Jego strzał obronił bramkarz Paradyża. Zemściło to się cztery minuty później. Zwycięskiego gola dla drużyny Zbigniewa Podsiebieskiego strzelił Krzysztof Łukasik.

PGE GKS II Bełchatów – KS Paradyż 0:1 (0:0)
Bramka: Krzysztof Łukasik 67

PGE GKS II: Lenarcik – Orski, Zieliński, Bociek, Garuch – Szafrański (83′ Szczyszek), Chwałowski cz, Lewandowski, Ciarkowski – Flaszka, Berłowski (56′ Matuszewski).

KS Paradyż: Bukowski – Majsak, Bańczyk (65′ Tyczyński), Łukasik, Pęgowski (65′ Berc) – Koćmin, Majewski, Nowak, Księżak – Śliwka, Telus.