Nasi drugoligowcy w sparingu na remis

Remisem zakończyło się sparingowe spotkanie dwóch drugoligowców z województwa łódzkiego. Na boisku przy ulicy Minerskiej ŁKS Łódź zremisował z PGE GKS Bełchatów 2:2 (2:1). Bramki dla wicelidera II ligi zdobyli Piotr Pyrdoł i Jewhen Radionow. Dwukrotnie piłkę do bramki ŁKS skierował zaś Dawid Flaszka.

Już w 9. minucie wynik spotkania otworzył Dawid Flaszka, który skutecznie wykończył swoją indywidualną akcję. Bełchatowianie cieszyli się prowadzeniem przez 10 minut. W 20. minucie Przemysława Wróbla pokonał Piotr Pyrdoł. Świetną asystą popisał się przy tej bramce Wojciech Łuczak. Na dziesięć minut przed zmianą stron prowadzenie łódzkiej drużynie dał Jewhen Radionow.

W drugiej połowie padła już tylko jedna bramka. W 66. minucie podanie Piotra Giela wykorzystał Flaszka i potężną bombą z osiemnastu metrów pokonał bramkarza ŁKS.

ŁKS Łódź – PGE GKS Bełchatów 2:2 (2:1)
Bramki: Piotr Pyrdoł 20, Jewhen Radionow 35 – Dawid Flaszka 9, 66

ŁKS Łódź: Kołba (46′ Arndt) – Rozmus (46′ Pyciak), Maksymilian Rozwandowicz (46′ Bielak), Juraszek (65′ Koprowski), Widejko (70′ Janiak) – Guzik (46′ Maschera), Margol (46′ Gamrot), Łuczak (46′ Kocot), Pyrdoł (46′ Kostyrka), Bryła (46′ Burkhardt) – Radionow (46′ Kujawa).

PGE GKS: Wróbel (46′ Lenarcik) – Kogut (46′ Peda), Michalski (46′ Kendzia), Waleńcik, Szubertowski (66′ Lewandowski) – Garuch, Rachwał (46′ Chwastek), Ryszka (63′ Flaszka), Flaszka (46′ Giel), Pietroń (46′ Kolasa) – Bartosiak