Przerwane spotkanie w Czerniewicach

Wiele wskazuje na to, że sezon w piotrkowskiej klasie A jeszcze się zakończył. Zaledwie 18 minut trwało spotkanie ostatniej kolejki w grupie pierwszej, w którym Relax Czerniewice podejmował LKS Lubochnia. Oberwanie chmury nie pozwoliło dokończyć spotkania. Piłkarze zeszli z boiska przy stanie 1:0 dla gości.

Dla drużyny z Lubochni wynik ten nie ma większego znaczenia. Co innego dla Relaxu. Dziesiąte miejsce w tabeli może bowiem oznaczać baraż o utrzymanie w lidze. – Przeanalizujemy w poniedziałek tę sytuację i jeśli rzeczywiście ten mecz będzie miał wpływ na tabelę to zostanie dokończony od 19. minuty – powiedział Łódzkiemu Futbolowi Stanisław Sipa, prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie.