Pelikan Łowicz wypunktował rezerwy Legii

Pelikan Łowicz wygrał z rezerwami warszawskiej Legii 3:1 (0:0) i zapewnił sobie utrzymanie w grupie pierwszej III ligi. Legia II jest za to zagrożona spadkiem do IV ligi mazowieckiej. Był to mecz o dwóch różnych połowach. W pierwszej przeważali goście ze stolicy, za to w drugiej dominowali miejscowi, co udokumentowali trzema bramkami.

Pierwsze 45 minut przebiegało zdecydowanie pod dyktando Legii II, która grała jednak nieskutecznie i nie zdołała strzelić gola. Po zmianie stron, już w 47. minucie mógł prowadzić Pelikan, ale Jakub Bistuła trafił w poprzeczkę. W 65 .minucie piłka wpadła do bramki gości, po skutecznym strzale Kamila Kuczaka z około 16 metrów. Pięć minut później na 2:0 podwyższył Michał Wrzesiński. Ten sam zawodnik strzelił jeszcze gola w 75. minucie. Goście odpowiedzieli honorowym trafieniem Kacpra Wełniaka na pięć minut przed końcem spotkania.

Pelikan Łowicz – Legia II Warszawa 3:1 (0:0)
Bramki: Kamil Kuczak 65, Michał Wrzesiński 70, 75 – Kacper Wełniak 85

Pelikan: Orzeł – Broniarek, Gawlik, Wawrzyński, Adamczyk – Okachi (90′ Bończak), Wrzesiński, Bistuła (75′ Dąbrowski), Kuczak – Mycka (80′ Fabijański), Dybiec (82′ Bujalski).