Trenerski dwugłos po meczu w Łomży

ŁKS 1926 Łomża zanotuje w tym sezonie dodatni bilans meczów z RTS Widzewem Łódź. W spotkaniu kończącym 32. kolejkę III ligi (grupa I) drużyna trenera Krzysztofa Ogrodzińskiego zremisowała z zespołem Franciszka Smudy 0:0. Poniżej pomeczowe wypowiedzi szkoleniowców. RTS Widzew tradycyjnie już reprezentował Marcin Broniszewski (na zdjęciu).

W stosunku do poprzednich meczów, zagraliśmy dziś bardzo słabo. Nie byliśmy tym samym, agresywnym zespołem, jak w innych spotkaniach. Po drugie, z punktu widzenia gry ofensywnej nie stwarzaliśmy sobie praktycznie sytuacji strzeleckich. To dla nas mało komfortowa sprawa, bo wcześniej zawsze mieliśmy tych okazji bardzo dużo, a dziś było ich niewiele – powiedział Broniszewski.

Pierwszą połowę zagraliśmy super. Mieliśmy wyeliminować atuty Widzewa i rzeczywiście, miał on sytuację tylko przy licznych stałych fragmentach, z których nic nie wynikało, bo byliśmy przy nich dobrze ustawieni. W drugiej połowie dało o sobie znać zmęczenie, a Widzew się nakręcał. Jednak gdybyśmy wyprowadzili swoje kontry lepiej, mogłoby być różnie. Punkt i dodatni bilans w meczach z Widzewem cieszy, ale życzę mu awansu – to słowa szkoleniowca ŁKS.

Źródło: widzewtomy.net