AKTUALNOŚCI
Paszulewicz: Zasłużyliśmy na nieco więcej

Od remisu w Elblągu rozpoczął swoją pracę z Widzewem Łódź Jacek Paszulewicz. W opinii obserwatorów łódzki zespół zaprezentował się dużo lepiej niż w poprzednich spotkaniach, ale nie wystarczyło to do zwycięstwa. Dzięki remisowi Widzew odzyskał drugie miejsce w ligowej tabeli. Poniżej pomeczowa wypowiedź szkoleniowca.

plecaki-sportowe-keeza

Publiczność na stadionie widziała niezłe widowisko. Obie drużyny chciały wygrać to spotkanie, co było widoczne do ostatnich minut. Remis nikogo nie zadowala. Nic dziwnego, bo obie strony mają swoje cele, o które walczą. Patrząc przez pryzmat tabeli wiosny, spotkały się siódma z ósmą drużyną, więc remis mógłby zadowalać oba zespoły, ale tak oczywiście nie jest. Na pewno mój zespół nie jest szczęśliwy. Z przebiegu gry zasłużyliśmy na nieco więcej. Przez większość meczu mieliśmy przewagę, z której jednak za dużo nie wynikało. Sytuacje, do jakich dochodziliśmy, nie były groźne. Chciałem jednak pochwalić moich zawodników za to, że potrafili wrócić do tego, co było dobre. Jeśli wyeliminujemy błędy indywidualne, za kilka dni sięgniemy po komplet punktów, który wszystkich ucieszy. Przed nami dużo pracy, ale wszyscy wierzymy, że zrealizujemy cel, jakim jest awans do I ligi – powiedział Paszulewicz.

Źródło: widzewtomy.net

1
Dodaj komentarz

1 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
1 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Kord

Gra lider z ostatnią drużyną w tabeli A ten trener(chociaż to jest za dużo powiedziane) mówi że zasłużyli na coś więcej.Ten mecz powinni wygrać z 4:0 i to spacerkiem.Ludzie z tym trenerem nie awansujemy.Obudzcie się póki jeszcze nie jest za późno.

rks-radomsko-keeza