AKTUALNOŚCI
KS Niedośpielin już z awansem

Na trzy kolejki przed zakończeniem rozgrywek w piotrkowskiej klasie A (grupa II) poznaliśmy pierwszego beniaminka. Zaskoczenia nie było gdyż KS Niedośpielin stracił w tym sezonie punkty w tylko jednym spotkaniu. Drużyna z gminy Wielgomłyny rozbiła w Chrzanowicach miejscowy Ruch aż 6:0 (1:0) i przypieczętowała w sobotę awans.

plecaki-sportowe-keeza

Celem zespołu z Niedośpielina na trzy ostatnie kolejki będzie przekroczenie liczby 100 strzelonych bramek. Na koncie lidera są 92 zdobyte gole, przy 14 straconych. W następnej kolejce KS Niedośpielin zmierzy się na własnym boisku z walczącym o drugie miejsce (dające prawo gry w barażach) LKS Mierzyn.

12
Dodaj komentarz

12 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
10 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Kowalski

Był taki RKS w ekstra klasie i spadł do B klasy , każdemu to się może zdarzyć, nie ma klubu który przez dwadzieścia lat gra w czubie tabeli. Oni mają teraz tą chwilę, którą będą długo pamiętać, i nikt ich kibicom tego nie zabierze. Pograją rok a może 10 lat , tego nie wiemy, z niektórych wypowiedzi wyczuwa się zazdrość, ale to ich chwila. Tak na marginesie to mają zarząd, który coś robi , nie siedzą z rękoma pod tyłkiem i narzekają, jak większość , mają też Gaika, który i o stopień wyżej może ich wprowadzić. Ja proponuję obserwować niezłą… Czytaj więcej »

Kibic

Lepsi najemnicy niż pan z parasolka

rks-radomsko-keeza