ŁKS lepszy też od Kotwicy Kołobrzeg

Drugi sobotni sparing w Grodzisku Wielkopolskim również zakończył się wygraną beniaminka PKO Ekstraklasy. ŁKS Łódź pokonał trzecioligową Kotwicę Kołobrzeg 3:0 (2:0). Bramki dla zespołu Kazimierza Moskala strzelili: Maciej Wolski, Artur Bogusz i Maksymilian Rozwandowicz. Przed południem ŁKS wygrał z GKS Tychy 2:1.

Tym razem szkoleniowiec ŁKS desygnował do gry zupełnie inną jedenastkę. W bramce zobaczyliśmy Dawida Arndta, który niedawno podpisał z łódzkim klubem trzyletni kontrakt. Na pierwszą bramkę trzeba było czekać do 16. minuty. Wówczas wynik otworzył Maciej Wolski. Jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył Artur Bogusz, a rezultat ustalił pięć minut przed końcem spotkania Maksymilian Rozwandowicz.

ŁKS Łódź – Kotwica Kołobrzeg 3:0 (2:0)
Bramki: Maciej Wolski 16, Artur Bogusz 39, Maksymilian Rozwandowicz 85

ŁKS: Arndt (46′ Brudnicki) – Bogusz, Rozwandowicz, Dampc, Rozmus – Ramirez, Srnić, Pyrdoł (59′ Sójka), Wolski, Trąbka (59′ Ratajczyk) – Kujawa (59′ Radionow)