AKTUALNOŚCI
Adrian Malicki jednak w KS Niedośpielin

Potwierdziły się informacje Łódzkiego Futbolu o tym, że król strzelców poprzedniego sezonu w piotrkowskiej klasie okręgowej Adrian Malicki (Polonia Piotrków) występował będzie w drużynie beniaminka KS Niedośpielin. To nie jedyne wzmocnienia drużyny Dariusza Frączyka. Kolejni zawodnicy mają podpisać umowy na początku przyszłego tygodnia.

Największym problemem KS Niedośpielin wydaje być się boisko, które może nie dostać weryfikacji na klasę okręgową. Działacze robią jednak wszystko, aby spełnione zostały wszystkie wymagania z podręcznika licencyjnego.

10
Dodaj komentarz

10 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
10 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Do Olisadebe

Boisk w Niedośpielinie o i szatnia po modernizacji także pewnie przejdzie weryfikację. W Krzętowie jak była okręgówka to boisko było podlewane i zadbane. Nie robmy z trj okręgówki ekstraklasy bo sport na tym poziomie powinien łączyć anie dzielić. Życzę więcej optymizmu i uśmiechu na codzień :–)

Haha

Wszyscy sie podniecacie walka o awans ?? Przeciez jak ktos ma coś w glowie to wiadomo jaka druzyna bedzie walczyc o awans i pewnie awansuje. Wystarczy tylko mozgiem ruszyc i lampka sie zapali..i tu wcale duzych transferow nie trzeba robic. I Czy Malicki czy inni nie pomoga.

Janek

Olisadebe jeżdżę do pracy koło boiska w Niedośpielinie i nie wiem co się czepiasz, co dziennie widzę jak jest podlewanie od rana do wieczora. Są ludzie którym zależy i to im się chwali

Kazimierz

Zmienił sobie klub na lepszy nie będzie już musiał słuchać tej patologii na trybunach i trenera wiemy dobrze jakiego

Obserwator

Zapraszam do szatni po remoncie, podobnie na boisko