AKTUALNOŚCI
Adrian Malicki jednak w KS Niedośpielin

Potwierdziły się informacje Łódzkiego Futbolu o tym, że król strzelców poprzedniego sezonu w piotrkowskiej klasie okręgowej Adrian Malicki (Polonia Piotrków) występował będzie w drużynie beniaminka KS Niedośpielin. To nie jedyne wzmocnienia drużyny Dariusza Frączyka. Kolejni zawodnicy mają podpisać umowy na początku przyszłego tygodnia.

plecaki-sportowe-keeza

Największym problemem KS Niedośpielin wydaje być się boisko, które może nie dostać weryfikacji na klasę okręgową. Działacze robią jednak wszystko, aby spełnione zostały wszystkie wymagania z podręcznika licencyjnego.

10
Dodaj komentarz

10 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
10 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Do Olisadebe

Boisk w Niedośpielinie o i szatnia po modernizacji także pewnie przejdzie weryfikację. W Krzętowie jak była okręgówka to boisko było podlewane i zadbane. Nie robmy z trj okręgówki ekstraklasy bo sport na tym poziomie powinien łączyć anie dzielić. Życzę więcej optymizmu i uśmiechu na codzień :–)

Haha

Wszyscy sie podniecacie walka o awans ?? Przeciez jak ktos ma coś w glowie to wiadomo jaka druzyna bedzie walczyc o awans i pewnie awansuje. Wystarczy tylko mozgiem ruszyc i lampka sie zapali..i tu wcale duzych transferow nie trzeba robic. I Czy Malicki czy inni nie pomoga.

Janek

Olisadebe jeżdżę do pracy koło boiska w Niedośpielinie i nie wiem co się czepiasz, co dziennie widzę jak jest podlewanie od rana do wieczora. Są ludzie którym zależy i to im się chwali

Kazimierz

Zmienił sobie klub na lepszy nie będzie już musiał słuchać tej patologii na trybunach i trenera wiemy dobrze jakiego

Obserwator

Zapraszam do szatni po remoncie, podobnie na boisko

rks-radomsko-keeza