AKTUALNOŚCI
Bilety na mecz U21 Polska – Serbia w Łodzi

Trwa sprzedaż biletów na mecz Polska – Serbia w kwalifikacjach młodzieżowych mistrzostw Europy do lat 21. Spotkanie zostanie rozegrane 15 października w Łodzi, na Stadionie Miejskim przy al. Piłsudskiego 138. Początek spotkania zaplanowano na 18:00. Zamówienia grupowe przyjmuje Łódzki Związek Piłki Nożnej.

Promocja plecaki sportowe keeza

Wejściówki w cenach: 20 zł (kategoria 1) i 15 zł (kategoria 2 oraz osoby niepełnosprawne z opiekunem) można kupować za pośrednictwem serwisu bilety.laczynaspilka.pl.

Drużyna prowadzona przez Czesława Michniewicza w eliminacjach UEFA Euro U-21 2021 rozegrała już dwa mecze, po których ma na koncie komplet punktów. Polacy na wyjeździe pokonali Łotwę 1:0, a w Białymstoku wygrali 4:0 z Estonią. Przed przyjazdem do Łodzi biało-czerwoni rozegrają kolejny mecz eliminacyjny. Spotkanie odbędzie się 11 października w Jekaterynburgu, gdzie podopieczni trenera Michniewicza zmierzą się z Rosją. O kolejne punkty będą walczyć na obiekcie, który kilka miesięcy temu gościł uczestników mistrzostw świata UEFA U-20.

 

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o