Marcin Kaczmarek: Zagraliśmy dobry mecz

Widzew Łódź uraczył swoich kibiców strzeleckim festiwalem. Pokonał Pogoń Siedlce aż 7:3 (4:0) i umocnił się na pozycji wicelidera II ligi. Po dwie bramki strzelili dla łódzkiej drużyny Marcin Robak i Konrad Gutowski. Trener Widzewa Marcin Kaczmarek pochwalił swoich podopiecznych za skuteczną grę. Poniżej jego pomeczowa wypowiedź.

Bardzo dobra pierwsza połowa, była agresywna, z wieloma sytuacjami i ładnymi bramkami. W drugiej panowała już tzw. radosna twórczość. Nieczęsto zdarza się, że zespół strzela w ligowym meczu siedem bramek. To duży plus i chwała za to moim zawodnikom. To duża sztuka, bez względu na poziom rozgrywkowy. Oczywiście, jako profesjonaliści musimy się lekko doczepić do poziomu koncentracji i tego, jak weszliśmy w drugą połowę. Nie chciałbym jednak, żeby przysłoniło to fakt, że zagraliśmy dobry mecz. Mieliśmy jeszcze kilka bardzo dobrych sytuacji do tego, żeby tych goli było jeszcze więcej. Jako trenerzy wyciągniemy wnioski ze słabszych momentów, ale musi budować nas na przyszłość to, że mamy tak duży potencjał ofensywny – powiedział Kaczmarek.

Źródło: widzewtomy.net