AKTUALNOŚCI
Możliwa zmiana trenera w Unii Skierniewice

Szykuje się trzęsienie ziemi w Unii Skierniewice po sobotniej porażce 0:6 z Sokołem Ostróda. Wiele wskazuje na to, że rundy jesiennej na stanowisku trenera może nie dokończyć Rafał Smalec. Unia w tabeli plasuje się dopiero na dziesiątym miejscu z dorobkiem 16 punktów. W najbliższych dniach ma zebrać się zarząd klubu. Coraz głośniej mówi się, że następcą Smalca może został Kamil Socha.

 

14
Dodaj komentarz

14 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
12 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Andrzej

A co wy chcecie od trenera, on robi co może a jak nie ma z czego to zrobić to tak już jest. A może po pucharze i dużej zebranej kasie trochę mało dostali albo wcale i teraz przez własną publicznością piepsza..

Jacek

Rafał nie przejmuj się i rób dalej to co robisz, jesteś najlepszym trenerem w tej lidze. Jeśli w Twoje miejsce przyjdzie pseudo trener Socha, to już nigdy nie przyjadę na Pomologiczną. Wystarczy popytać zawodników jak to było w 4 lidze za Sochy. Treningi dramat, warsztatu zero… Pan trener przyjdzie 5 minut przed treningiem, w połowie zajęć wyjdzie, 5 min po treningu pojedzie do domu. Mam nadzieje, że to tylko plotki i zarząd pójdzie po rozum do głowy.

kibic Unii 2

no oczywiście zwalniać trenera bo jest winny…a może by tak zrobić porządne transfery a nie jakichś grajków ściągać a potem są takie skutki jak w meczu z Ostródą…oglądałem mecz z trybun i mam wrażenie, że chłopaki w kolejnym meczu nie mieli siły grać więc kuleje przygotowanie fizyczne

Roar

Czy od zakończenie poprzedniego sezonu trener jest gorszy niż był, wie mniej niż wiedział, pracuje inaczej niż pracował? Po tym sezonie, stracił jak się okazuje wiodących zawodników, a w ich miejsce przyszli tacy, którzy nie dźwignęli ciężaru. Czy on jest za to odpowiedzialny, że odeszli wiodący zawodnicy, czy mógł w ich miejsce wybrać takich jakby chciał mieć? Takiego trenera jak trzeba szanować, bo jest pasjonatem, ma dobry warsztat i super podejście do ludzi (nie tylko piłkarzy). Zrobił wynik ponad stan, ale widocznie miał dobry materiał i sprzyjające okoliczności. Czy w tym sezonie zostały mu zapewnione takie warunki, żeby wymagać lepszych… Czytaj więcej »