AKTUALNOŚCI
Victoria Rąbień nie zatrzymała Włókniarza

Ósme kolejne zwycięstwo w KEEZA Klasie okręgowej (grupa 1.) zanotował Włókniarz Pabianice. Drużyna trenera Artura Dziuby wygrała w Rąbieniu z miejscową Victorią 3:0 (0:0), a bramki zdobyli: Eryk Sulikowski, Artur Sobytkowski i Adam Bielawski. Włókniarz zdecydowanie prowadzi w tabeli i jest najpoważniejszym kandydatem do awansu.

dresy sportowe keeza

Wydawało się, że Victoria, która ma w swoim składzie doświadczonych piłkarzy na czele z Arkadiuszem Świętosławskim, jest w stanie zatrzymać lidera. Do 66. minuty bramkarz gospodarzy Krystian Pecyna zachowywał zresztą czyste konto. Później jednak wynik otworzył Eryk Sulikowski, a rozpędzony Włókniarz dwukrotnie jeszcze cieszył się z bramek.

Victoria Rąbień – Włókniarz Pabianice 0:3 (0:0)
Bramki: Eryk Sulikowski 66, Artur Sobytkowski 85, Adam Bielawski 90

Zdjęcie: Marcin Będkowski

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
6 dni temu

Pani Paulina dała znać o sobie? Znowu? Ale to jest normalne jak Victoria przegrywa. A tak poza tym wystarczy poczytać komentarze po przegranych meczach a to że Kutno grało 5 z pierwszego składu a to że sędzia wypaczył wynik. Trzeba powoli uczyć się też przegrywać

Kuba
9 dni temu

Tomi podyskutować zawsze można! Uważam! A nikt tu nie napisał że Włókniarz nie był lepszy. Bo może minimalnie był. Co nie oznacza ze 0:3 nie odzwierciedla tego co było na boisku 😉

Tomi
9 dni temu

Panowie z Victorii o co ta dyskusja. Sędziowie mylili się w obie strony. Trzeba było wykorzystać swoje okazje to całkiem możliwe, że wynik byłby inny. Szczęście lepszym sprzyja.