Rezerwy Legii Warszawa za silne dla Sokoła

Sokół Aleksandrów przegrał po raz trzeci w tym sezonie mecz grupy pierwszej III ligi. W niedzielę podopieczni trenera Dawida Kroczka nie sprostali w Grodzisku Mazowieckim rezerwom mistrza Polski Legii Warszawa i przegrali mecz 1:3, choć do przerwy był bezbramkowy remis. Porażka sprawiała, że aleksandrowianie znaleźli się poza grupą ośmiu najlepszych zespołów w ligowej tabeli.

Po rundzie jesiennej pierwsza ósemka walczyć będzie o mistrzostwo III ligi. Sokół od 35 minuty grał w osłabieniu po czerwonej kartce (druga żółta) dla Jakuba Witasiaka. Pierwszy gol padł  dziesięć minut po przerwie, a strzelił go Mikołaj Kwietniewski dobijając rzut karny, najpierw bowiem trafił w słupek. Pięć minut później goście, po strzale Szymona Sołtysińskiego, doprowadzili do remisu. Potem jednak dwie bramki zdobyli legioniści, a ich autorem był Damian Warchoł, były gracz Pelikana Łowicz.

Legia II Warszawa – Sokół Aleksandrów 3:1 (0:0)
Bramki: Mikołaj Kwietniewski 55 – dobitka karnego, Damian Warchoł 61, 78 – Szymon Sołtysiński 60

Sokół: Kaniecki – Dziuba (57′ Pecyna), Bogołębski, Przezak (77′ Wolinowski), Nowacki (70′ Pióro) – Szarpak, Witasiak, Woźniczak (70′ Bartosiński), Sołtysiński (77′ Horoszkiewicz) – Lis, Gieraga