AKTUALNOŚCI
Klasyfikacja skutecznych klasy okręgowej

Piotr Buczek z Korony Wejsce ma na koncie 41 goli i goni lidera klasyfikacji skutecznych grupy czwartej Mateusza Białka, który zdobył jesienią 44 bramki dla Orląt Cielądz. 26 razy pokonał bramkarzy drużyn przeciwnych Michał Wiśniewski z GKS Bedlno, a 26 Adrian Musialik, który grał jesienią w Pelikanie II Łowicz, a obecnie jest w Zrywie Wygoda. 22 Szymon Skwarek z Olimpii z Olimpii Jeżów.

W grupie pierwszej liderem klasyfikacji skutecznych jest Przemysław Kołakowski (GLKS Sarnów/Dalików) – 35. 18 goli strzelił Hubert Mikołajczyk z LKS Różyca, a 17 Rafał Mordon ze Startu Brzeziny. Po 16 Grzegorz Brochocki z rezerw Widzewa Łódź oraz Bartłomiej Szadkowski, który występował jesienią w Starcie Brzeziny, a obecnie jest zawodnikiem trzecioligowej Lechii Tomaszów Mazowiecki.

W grupie drugiej na czele mamy Adriana Malickiego (na zdjęciu) z KS Niedośpielin – 34 bramki. Na miejscu drugim plasuje się Łukasz Grzybek (MGKS Drzewica) – 24, a na trzecim Mateusz Białek (od wiosny Stal Niewiadów) – 22. 21 goli ma na koncie Marcin Brylikowski z Włókniarza Moszczenica.

Liderem grupy trzeciej jest Adrian Sroczyński (Piast Błaszki) – 28. 19 bramek zdobył Kamil Krawczyk (TS Janiszewice), 18 Patryk Taranek (Słowian Dworszowice) oraz Szymon Cierkosz (Prosna Wieruszów). Po 17 Łukasz Kołodziej (Hetman Rusiec), Robert Rygalski (Słowin Dworszowice) i Łukasz Piątek (LKS Zapole).

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments