Stal Niewiadów odwróciła losy meczu

Czternasta wygrana Stali Niewiadów w rundzie jesiennej KEEZA Klasy Okręgowej (grupa II). W meczu 15. kolejki Stal pokonała przed własną publicznością rywala zza miedzy – Szczerbiec Wolbórz 2:1 (0:1). Przed przerwą prowadzenie dla gości uzyskał Kacper Rutkowski. Tuż po zmianie stron wyrównał Mateusz Mrugalski, a pięć minut przed końcem wygraną dał Stalówce Robert Świątnicki.

Stal zwycięsko więc zakończyła bardzo udaną rundę jesienną. W 15 meczach wywalczyła 42 punkty i wiosną powalczy o awans do IV ligi łódzkiej. Przewaga nad pozostałymi drużynami (Ceramika Opoczno, PGE GKS II Bełchatów czy Pilica Przedbórz) wydaje być się bezpieczna.