Czartoria przespała początek

Czartoria Ręczno w spotkaniu 6. kolejki piotrkowskiej klasy B (grupa II) zremisowała na własnym boisku z Victorią Woźniki 2:2 (0:2). Bohaterem gospodarzy był zdobywca obu bramek – Łukasz Majchrowski. O stracie dwóch punktów przez gospodarzy zadecydował początek meczu.

Zawodnicy Czartorii wyraźnie przespali początek meczu i zanim się obudzili przegrywali już 0:2. Później z minuty na minutę zespół gospodarzy się rozkręcał, ale w pierwszej połowie nie był w stanie zdobyć bramki kontaktowej. Dwie minuty po przerwie było już 1:2. Łukasz Majchrowski wykorzystał rzut karny podyktowany za zagranie ręką w polu karnym przez jednego z zawodników Victorii. Ku uciesze publiczności Majchrowski w 76. minucie doprowadza do remisu. Spotkanie kończy się podziałem punktów.

Czartoria Ręczno – Victoria Woźniki 2:2 (0:2)
dla Czartorii: Łukasz Majchrowski 47-karny, 76
Czartoria: Grzegorz Żak – Tomasz Żak I, Sebastian Strzelczyk, Tomasz Kabziński (54. Karol Chmura) – Seweryn Piątek – Patryk Krasoń, Łukasz Majchrowski (kpt), Bartłomiej Skowron (75. Ernest Czerkies), Łukasz Karliński (46. Sebastian Karliński) – Tomasz Wagner (65. Kamil Ślusarczyk), Adam Wagner.

Żółte kartki: Sebastian Strzelczyk, Tomasz Wagner, Łukasz Majchrowski (Czartoria), Arkadiusz Górazda, Adrian Kubik (Victoria)

Sędziował: Mateusz Makowski (Kletnia) jako główny oraz Zenon Wagner i Józef Lewański (liniowi)

Źródło: czartoriareczno.futbolowo.pl