Skuteczne rezerwy Kutna

Rezerwy MKS Kutno (łódzka klasa okręgowa) bez najmniejszych problemów pokonały w sparingu Koronę Wejsce (skierniewicka klasa okręgowa) aż 5:0 (3:0). Gole dla kutnowskiej ekipy zdobyli Rafał Rybicki (dwie bramki), Michał Michalski, Marcin Panek i Mateusz Szewczyk.

Kutnianie dobrze weszli w mecz i już po dwóch kwadransach pewnie prowadzili 2:0. Najpierw w 21. minucie golkipera Korony pokonał Michał, starszy z braci Michalskich, a później do siatki trafił Rafał Rybicki. Jeszcze przed przerwą „Rybka” dołożył drugiego gola i „Miejscy” prowadzili różnicą trzech bramek.

Szkoleniowiec kutnowskiej drużyny po przerwie przeprowadził szereg zmian, które wyszły kutnianom na dobre. Po zmianie stron gra nadal odbywała się pod dyktando podopiecznych Andrzeja Grzegorka, którzy dołożyli kolejne dwa gole.

W 62. minucie za zagranie ręką jednego z piłkarzy Korony sędzia podyktował jedenastkę, którą pewnym strzałem wykorzystał doświadczony kapitan Marcin Panek. Siedem minut przed końcem pojedynku wynik na 5:0 ustalił wprowadzony po przerwie Mateusz Szewczyk.

Byliśmy lepsi i skuteczniejsi od rywali. Graliśmy niezłą piłkę i pokazaliśmy, że jesteśmy w dobrej formie. Przyznam szczerze, że już nie możemy doczekać się inauguracji rundy wiosennej. Wszyscy jesteśmy głodni futbolu i będziemy chcieli wygrać dwa pierwsze spotkania, które zostaną rozegrane na naszym boisku – zapowiada trener rezerw MKS.

MKS II Kutno- Korona Wejsce 5:0 (3:0)

Bramki: Michał Michalski 21, Rafał Rybicki 29, 38, Marcin Panek 62(k), Mateusz Szewczyk 83

MKS II: Mikołajczyk (46 Wróblewski) – Górczyński (60 Rosik), Kaczor, Panek, Machoń (46 Rogala) – Grzegorek (75 Gałązka), Lipczyński (65 Arent), Błaszczyk, Rybicki (70 Lewańczyk) – P. Michalski, M. Michalski (46 Szewczyk)

Źródło: miejscy.pl