Godlewski ustrzelił hat-tricka

Dużą niespodziankę sprawili piłkarze EBE SPN Bełchatów (piotrkowska klasa B, grupa II), którzy pokonali wicelidera tabeli GKS Rogi 3:1 (0:1). Bełchatowianie tym samym dołączyli do ligowej czołówki i zamierzają włączyć się do walki o awans. Do historii młodziutkiego klubu przeszedł Kamil Godlewski.

Mecz, na prośbę drużyny EBE SPN, został rozegrany w Niedośpielinie (gdzie swoje spotkania rozgrywa GKS Rogi). Zaczęło się zgodnie z planem gdyż już w siódmej minucie prowadzenie dla GKS uzyskał Kamil Nowak. Bełchatowianie nie zamierzali się jednak poddawać. W 25. minucie było 1:1 po rzucie karnym wykorzystanym przez Kamila Godlewskiego.

Godlewski w drugiej połowie przesądził o zwycięstwie EBE SPN. Najpierw trafił do siatki w 70. minucie, a na osiem minut przed końcem ustalił wynik spotkania na 3:1. Jest pierwszym zawodnikiem, który w historii młodziutkiego klubu strzelił w jednym meczu trzy bramki.