Rewelacyjne dziewczynki z Zespołu Szkół Ogólnokształcących z Godzianowa wygrały Pierwszomajowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2006. Zawodniczki z Godzianowa okazały się od siedmiu innych drużyn chłopców pokonując w finale Jutrzenkę Drzewce. Trzecie miejsce zajął Orzeł Piątkowisko. Nasz portal prowadził relację na żywo z całej imprezy.
Grupa A
Start Brzeziny (Niebieski) – Jutrzenka Drzewce 0:1
(Jakub Barański)
Zawisza Rzgów – ZSO Godzianów 3:3
(Marek Jakobsze 3 – Monika Jacczyk 2, Julia Kolis)
Start Brzeziny (Niebieski) – Zawisza Rzgów 1:2
(Adam Bober – Adrian Gierach, Marek Jakobsze)
Jutrzenka Drzewce – ZSO Godzianów 0:1
(Julia Kolis)
Start Brzeziny (Niebieski) – ZSO Godzianów 0:2
(Julia Kolis, Monika Jacczyk)
Jutrzenka Drzewce – Zawisza Rzgów 1:0
(Jakub Latek)
Tabela
1. ZSO Godzianów 3 7 6:3
2. Jutrzenka Drzewce 3 6 2:1
3. Zawisza Rzgów 3 4 5:5
4. Start Brzeziny (Niebieski) 3 0 1:5
Grupa B
Start Brzeziny (Żółty) – Orzeł Piątkowisko 0:4
(Franek Kardas 4)
Start Brzeziny (Czerwony) – Zawisza II Rzgów 3:2
(Maciej Wawrzonek, Mikołaj Szubert 2 – Kuba Derczyński 2)
Start Brzeziny (Żółty) – Zawisza II Rzgów 0:6
(Adrian Woźniak, Kuba Derczyński, Jan Bednarczyk, Mateusz Pietrzak, Szczepan Kuzik 2)
Orzeł Piątkowisko – Start Brzeziny (Czerwony) 1:2
(Franek Kardas – Maciej Wawrzonek, Mikołaj Szubert)
Orzeł Piątkowisko – Zawisza II Rzgów 2:1
(Franek Kardas, samobójcza – Jan Bednarczyk)
Start Brzeziny (Żółty) – Start Brzeziny (Czerwony) 1:3
(Krystian Frank – Nikodem Koziróg, Maciej Wawrzonek, Grześ Michalak)
Tabela
1. Start Brzeziny (Czerwony) 3 9 8:4
2. Orzeł Piątkowisko 3 6 7:3
3. Zawisza II Rzgów 3 3 9:5
4. Start Brzeziny (Żółty) 3 0 1:13
Mecze o miejsca 5-8
Start Brzeziny (Niebieski) – Zawisza II Rzgów 0:1
(Kuba Derczyński)
Start Brzeziny (Żółty) – Zawisza Rzgów 0:5
(Jeremi Zach 3, Patryk Pogoda, Marek Jakobsze)
Półfinał
ZSO Godzianów – Orzeł Piątkowisko 1:0
(Julia Kolis)
Start Brzeziny (Czerwony) – Jutrzenka Drzewce 0:1
(Dawid Kubik)
O miejsce 7
Start Brzeziny (Niebieski) – Start Brzeziny (Żółty) 4:0
(Hubert Zawadzki 2, Karol Dejda 2)
O miejsce 5
Zawisza II Rzgów – Zawisza Rzgów 3:3, karne: 2:3
(Marek Jakobsze 2, Kacper Rzepecki, Kuba Derczyński 2 , Adrian Gierach)
O miejsce 3
Orzeł Piątkowisko – Start Brzeziny (Czerwony) 1:1, karne: 3:1
(samobójcza – Mikołaj Szubert)
Finał
ZSO Godzianów – Jutrzenka Drzewce 1:0
(Julia Kolis)
Klasyfikacja końcowa:
1. ZSO Godzianów
2. Jutrzenka Drzewce
3. Orzeł Piątkowisko
4. Start Brzeziny (czerwony)
5. Zawisza Rzgów
6. Zawisza II Rzgów
7. Start Brzeziny (Niebieski)
8. Start Brzeziny (Żółty)
Tak się bawią, tak się bawią i wygrywają dziewczyny z Godzianowa!!!