Poznaliśmy obsadę sędziowską weekendowych meczów w sieradzkiej klasie okręgowej, dwóch grupach klasy A oraz czterech grupach klasy B. Poniżej publikujemy nazwiska sędziów, którzy poprowadzą sobotnie i niedzielne spotkania. Przypominamy jednak, że obsada może zmienić się w każdej chwili.
Klasa okręgowa
(sobota – 16 września)
15:00 – KS Karsznice – Piast Błaszki – A. Ślęzak
16:00 – WKS Wieluń – Słowian Dworszowice – Szandała
16:00 – Pogon Zduńska Wola – LZS Brąszewice – Pietrzak
(niedziela – 17 września)
15:00 – Warta Osjaków – MULKS Łask – Kamyk
16:00 – GKS Chojne – Jutrzenka Warta – Majkowski
16:00 – LKS Zapole – MKS Zduńska Wola – Janecka
16:30 – MLKS Konopnica – Unia Sulmierzyce – M. Nowak
Klasa A
Grupa I
(sobota – 16 września)
16:00 – LKS Masłowice – KKS Kurów – Woźniak
(niedziela – 17 września)
11:00 – LZS Krzyworzeka – GLKS Biała – Jasiński
12:30 – Rolnik Skąpa – Jaga Lututów – Dąbrowski
14:00 – LKS Wierzchlas – GKS Siemkowice – Bieniek
15:00 – LKS Kiełczygłów – ChKS Chotów – Nita
15:00 – Prosna Wyszanów – Warta II Działoszyn – Goclik
16:00 – Prosna Wieruszów – LZS Skrzynex Łaszew – Dawid Grzelak
16:00 – LKS Dubidze – Start Łubnice – P. Ubycha
Grupa II
(sobota – 16 września)
16:00 – Victoria Szadek – UKS Ustków – Buś
16:00 – Tęcza Brodnia – Pamapol-Hetman Rusiec – Pastusiak
(niedziela – 17 września)
15:00 – Unia Sieradz-Męka – Inter Sieradz-Woźniki – Płóciennik
15:00 – LZS Rębieskie – Rokita Rokitnica – Sztraube
15:30 – TS Janiszewice – LKS Pyszków – M.Rutecki
16:00 – Sokół Goszczanów – Pisia Zygry – Piotr Romek
16:00 – LKS Kalinowa – Amatorzy Zapolice – Jałowy
16:00 – LGKS Charłupia Mała – LKS Socha – Dankowski
Klasa B
Grupa I
(sobota – 16 września)
16:00 – LZS Trębaczew – KS Kraszkowice – Wenta
16:00 – Piast Ruda – LZS Pątnów – Antończyk
(niedziela – 17 września)
11:00 – Orion Olewin – Unia II Sulmierzyce – Gajewczyk
13:00 – LZS Staw – Zagłębie Lipnik – Kowalewski
16:00 – Czarni II Rząśnia – Park Starzenice – Wenta
16:00 – Zryw Ożegów – KS Radoszewice – Kowalewski
Grupa II
(sobota – 16 września)
16:00 – Orzeł Galewice – LZS Młynisko – Iwankiewicz
16:00 – GKS Czastary – LZS Komorniki – Majchrowicz
(niedziela – 17 września)
11:00 – Zryw Wójcin – LKS Łyskornia – R. Ubycha
11:00 – Sparta Mokrsko – LZS Wydrzyn – Witaszek
14:00 – Victoria Skomlin – KS Osiek – Witaszek
16:00 – Centra Walichnowy – KS Ożarów – Antończyk
16:00 – Hetman Żdżary – Start Świątkowice – R. Ubycha
Grupa III
(sobota – 16 września)
16:00 – GKS Sędziejowice – LUKS Bałucz – J. Rutecki
(niedziela – 17 września)
11:00 – LZS Chrząstawa – LZS Wrońsko – Waloch
13:00 – Olimpia Karsznice – LKS Wola Będkowska – Brzostowski
15:00 – RKS Rychłocice – KS II Karsznice – Waloch
Grupa IV
(niedziela – 17 września)
11:00 – KS Brzeźnio – LKS Tubądzin – Pędziwiatr
11:00 – MUKS Wróblew – Iskra Stolec – Piotr Romek
14:00 – LKS Kobierzycko – Ostrowia Ostrówek – Dariusz Grzelak
16:00 – Złoczewia Złoczew – LKS Kamienna – Chomiszczak
Pan Wenta nie był arbitrem głownym spotkania LZS Trębaczew -KS Kraszkowice 🙂
Wygląda na to że KS Kraszkowice mają mecz przegrany jeszcze przed pierwszym gwizdkiem.. No chyba że będą o co najmniej dwie klasy lepsze od Trebaczewa.
Tylko w OZPN Sieradz jest możliwe żeby mieszkaniec danej miejscowości sędziował mecz swojej drużynie defacto w poprzednim sezonie reprezentował barwy tej drużyny. https://www.laczynaspilka.pl/zawodnik/krzysztof-wenta,841843.html
Pan Antonczyk to już chyba osobisty sędzia zespołu Ks Ożarów (4 mecze z rzędu a może 5)