Malicki pokazał klasę w Skierniewicach

Adrian Malicki dał zwycięstwo Polonii Piotrków w Skierniewicach. Napastnik beniaminka IV ligi łódzkiej strzelił wszystkie bramki dla piotrkowskiej drużyny w spotkaniu 4. kolejki rundy jesiennej. Meczu nerwowo nie wytrzymał trener Polonii Robert Grzesiuk, który w 68. minucie odesłany został przez sędziego Tomasza Radkiewicza na trybuny.

Polonia przyjechała do Skierniewic aby zrehabilitować się za środową porażkę na własnym boisku z Pilicą Przedbórz (2:3). Widok natomiast przystąpił do meczu z zamiarem zdobycia pierwszych punktów w sezonie. Do przerwy prowadziła Polonia 1:0, a Bartłomieja Stokowskiego pokonał w 37. minucie Adrian Malicki. Piotrkowianie w drugiej połowie stworzyli sobie kilka świetnych sytuacji do podwyższenia prowadzenia. Byli DSCF4524jednak nieskuteczni tak jak w poprzednich meczach. Zemściło to się w 68. minucie. Widok doprowadził do wyrównania z rzutu karnego. Jedenastkę na bramkę zamienił Tomasz Cybulski. Nie wytrzymał tego nerwowo trener Polonii Robert Grzesiuk, który musiał opuścić ławkę rezerwowych. Został odesłany przez sędziego Tomasza Radkiewicza na trybuny. Na szczęście dla przyjezdnych zimną krew zachował Malicki. Popularny „Malin” dwukrotnie pokonał Stokowskiego i Polonia wywiozła ze Skierniewic trzy punkty.

Widok Skierniewice – Polonia Piotrków 1:3 (0:1)
Bramki: Tomasz Cybulski 69-karny – Adrian Malicki 37, 77, 90

Widok: Stokowski – Mitrowski (85′ Gniadzik), Sopyła, Kurzawa ż, Kowalczyk – Karwat, Lipiński, Stangreciak (53′ Klimczak), Basiński (82′ Staszewski), Markowski – Cybulski ż.
Trenerzy: Łukasz Korwek, Piotr Wysocki

Polonia: Błażejewski – Kukułka (60′ Niemiec ż), Rodrigo, Grzybowski, Jarzembowski ż – Zaor, Kowalczyk, Gul (25′ Krzemiński), Koszlaga (52′ Rzepecki), Paprocki ż – Malicki.
Trener: Robert Grzesiuk (w 68. minucie odesłany na trybuny za niesportowe zachowanie).

Sędziował: Tomasz Radkiewicz (Łódź). Widzów: 100

Składy: widokskierniewice.pl