AKTUALNOŚCI
Zagrają o warkocz piłkarki

12 drużyn weźmie udział w III Ogólnopolskim Turnieju Piłkarskim Kobiet „O Warkocz piłkarki”. Turniej zostanie rozegrany w dniach 21-23 stycznia w Piotrkowie.


tomadex wszystko dla kibica


Organizatorem jest Uczniowski Klub Sportowy Przyjaźń Piotrków, którego prezesem jest Tadeusz Janusz.
– Zaprosiliśmy drużyny z całej Polski – mówi prezes. Przyjadą do nas: Medyk Konin, Gol Częstochowa, GOSiR Piaseczno,  Wanda Kraków, Praga Warszawa czy AZS Warszawa. Zespoły grać będą systemem każdy z każdym. W poprzednim roku udało się nam ten turniej wygrać, ale w tym roku będzie ciężko powtórzyć ten sukces. Faworytkami wydaje być się zespół z Konina , wicemistrz Polski na otwartym boisku – mówi Janusz.
Początek turnieju w piątek (21 stycznia) o 16:00, zaś uroczyste zakończenie i wręczenie nagród najlepszym drużynom i zawodniczkom przewidziano w niedzielę (23 stycznia) około 15:30.
– Jest duża szansa, że na turniej przyjedzie nowy selekcjoner kobiecej reprezentacji Polski Roman Jaszczak, który pracował do tej pory w Medyku Konin – zapowiada Tadeusz Janusz.
Warto dodać, że wstęp na wszystkie mecze turnieju jest wolny, a zawody odbędą się w hali ZSP numer 4 w Piotrkowie (ul. Sienkiewicza 8/12).

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments