Robert Demjan zagrał w rezerwach Widzewa

Wicemistrz jesieni łódzkiej klasy okręgowej Widzew II Łódź rozgromił w meczu sparingowym mistrza piotrkowskiej klasy okręgowej Polonię Piotrków aż 8:0 (3:0). W drużynie trenera Jakuba Grzeszczakowskiego wystąpili niechciani w pierwszej drużynie Robert Demjan,  Bartłomiej Niedziela oraz Sebastian Kamiński. Żaden z nich nie zmusił jednak do kapitulacji piotrkowskiego bramkarza.

Już do przerwy wicelider łódzkiej klasy okręgowej strzelił trzy gole, a po przerwie uczynił to jeszcze pięciokrotnie. Polonia, która zdecydowanie prowadzi w tabeli piotrkowskiej klasy okręgowej, zdecydowanie odstawała od rezerw drugoligowca.

Widzew II Łódź – Polonia Piotrków 8:0 (3:0)
Bramki: Maciej Nowicki 2, Jakub Jasiński 2, Jakub Kmita, Damian Skrzeczkowski, Jakub Mamelka, Ernest Ławniczak