AKTUALNOŚCI
Piotrków: Obsada sędziowska

Runda jesienna w okręgu piotrkowskim właściwie już na ostatniej prostej. Zespoły drugiej grupy piłkarskiej klasy B mają do rozegrania jeszcze tylko dwa mecze i na prawie pół roku zawieszą piłkarskie buty na kołkach. Poniżej obsada spotkań piotrkowskiej klasy okręgowej, klasy A i klasy B. Przypominamy, że w każdej chwili może ona ulec zmianie bez konieczności podania przyczyn.

Klasa okręgowa
9. kolejka
(sobota – 12 października)
15:00 – Start Lgota Wielka – Skalnik Sulejów – Kamil Szulc
15:30 – Olimpia Wola Załężna – Świt Kamieńsk – Tomasz Krawczyk
15:30 – KS Niedośpielin – Omega II Kleszczów – Łukasz Włodarczyk
15:30 – LUKS Gomunice – KS Paradyż – Paweł Łuszcz
15:30 – Stal Niewiadów – Pilica Przedbórz – Tomasz Niedźwiadek
15:30 – Szczerbiec Wolbórz – Astoria Szczerców – Igor Gierasimiuk
(niedziela – 13 października)
15:00 – Włókniarz Moszczenica – MGKS Drzewica – Wojciech Kretek

Klasa A
Grupa I
8. kolejka
(sobota – 12 października)
15:30 – Relax Czerniewice – LKS Mniszków – Kamil Stawiński
15:30 – LKS Czarnocin – LKS Radzice – Paweł Pryczek
(niedziela – 13 października)
11:00 – RKS Rzeczyca – LUKS Mroczków-Dzielna – Jakub Czech
15:00 – Luciąża Przygłów – Grabka Grabica – Paweł Pryczek
15:00 – Kasztelan Żarnów – IKS Inowłódz – Izabela Dróżdż
15:30 – LKS Lubochnia – UKS Concordia 1909 Piotrków – Robert Kaczor

Grupa II
9. kolejka
(sobota – 12 października)
15:30 – GUKS Gorzkowice – Polonia Gorzędów – Waldemar Markiewicz
(niedziela – 13 października)
13:00 – GKS II Bełchatów – Victoria Żytno – Dawid Łuczyński
15:00 – Czarni Rozprza – LKS Mierzyn – Józef Krajewski
15:00 – Zapał Krzętów – Start Niechcice – Damian Łukasiński
15:30 – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Motor Bujniczki – Igor Gierasimiuk
15:30 – Piast Krzywanice – LKS Wola Krzysztoporska – Paweł Łuszcz

Klasa B
Grupa I
7. kolejka
(sobota – 12 października)
15:00 – WOY Bukowiec Opoczyński – LKS Białaczów – Łukasz Grelowski
(niedziela – 13 października)
11:00 – Tęcza Janków – Zjednoczeni Budziszewice – Szymon Zieleniak
15:30 – Atom Januszewice – Olimpia II Wola Załężna – Dawid Jedliński
15:30 – MGKS II Drzewica – KS Poświętne – Szymon Zieleniak
15:30 – Błysk Aleksandrów – Pilica Tomaszów – Łukasz Włodarczyk

Grupa II
6. kolejka
(sobota – 12 października)
15:30 – Ruch 1951 Chrzanowice – Pionier Baby – Kacper Jakóbik
15:30 – Warta-Carbo Pławno – Polonia II Piotrków – Filip Węglarski
(niedziela – 13 października)
15:00 – Victoria Woźniki – KS Grocholice – Marcin Jakubik
15:30 – Alfa Kleszczów – VIS Gidle – Łukasz Sigorski

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o

rks-radomsko-keeza