AKTUALNOŚCI
ŁZPN: Kadra U-14 na mecz z Podlasiem

Reprezentacja ŁZPN U-14 (rocznik 2008) rozegra w środę (15 września) w Uniejowie mecz kontrolny z kadrą Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Spotkanie rozpocznie się o 9:15. Marek Przybył i Kornel Błażejewski powołali na to spotkanie 22 zawodników. Poniżej lista powołanych piłkarzy.


tomadex wszystko dla kibica

Na przedmeczowej zbiórce pojawili się: Kuba Zarychta, Jan Mordaka, Eryk Zabost, Miłosz Frątczak, Marcel Stankiewicz, Maksymilian Sypniewski (PSV Łódź), Igor Czapla, Konrad Przywara, Franciszek Sianos, Filip Stępień, Marcel Lewandowski (Widzew), Marceli Żyłka, Bartosz Bugała (ŁKS), Jakub Pawlak, Maksymilian Sterniczuk, Filip Pluskota, Bartosz Siuda, Leon Gruszczyński (Pogoń Zduńska Wola), Dominik Latocha (UKS Piotrcovia), Jakub Rzymkowski (Lechia Tomaszów), Michał Przybył i Marcel Młodak (Warta Sieradz).

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
24 dni temu

Ten Przybyl Michal to syn Marka?? Jesli tak to wszystko jasne. Trener poloowy tych chlopcow przd 1-wszymi powolaniami na oczy nie widzial. Wszystko z polecenia albo po kolzensku. Wszystki mecze zawsze w dupe a nowyvh zawodnikow nie sprawdza.

Zawodnik
28 dni temu

Dramat. Połowa składu po znajomości pchana na siłę.

1 miesiąc temu

Ten Błeżejewski to ma jakiś monopol na pracę w kadrach województwa!? Bo trener z niego żaden, a nie kojarzę by prowadził jakiś team? Kolejny „przyboczny” w ŁZPN?