Lechia Tomaszów już nie przegrywa

Zmiana trenera posłużyła drużynie tomaszowskiej Lechii. Pod wodzą Dariusza Rogulskiego Lechia zdobyła siedem punktów w trzech ostatnich spotkaniach. W niedzielę zremisowała na wyjeździe z Ursusem Warszawa 1:1 (0:0) w spotkaniu 10. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Remis uratował w 88. minucie Jardel Cruz.

Bramki w tym spotkaniu padły w końcówce meczu. Ursus wyszedł na prowadzenie na pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Artura Holewińskiego pokonał Kamil Rytel. Lechia nie załamała się takim obrotem sprawy. W 88. minucie przeprowadziła szybką kontrę, którą wykończył Jardel. Wcześniej tomaszowianie mieli kilka sytuacji do zdobycia bramki. W pierwszej połowie świetnej szansy nie wykorzystał Szymon Wiejak, a w drugiej połowie po strzale Kamila Cyrana piłkę z linii bramkowej wybił jeden z obrońców. Warto dodać, że w ostatnim kwadransie tomaszowianie grali w dziesiątkę. W 77. minucie drugą żółtą kartkę obejrzał bowiem Daniel Szymczyk.

Ursus Warszawa – Lechia Tomaszów 1:1 (0:0)Bramka dla Lechii: Jardel Cruz 88

Lechia: Holewiński – Matysiak, Matuszczyk, Cyran, Milczarek – Wiejak, Pierzyński (63′ Szymczyk ż, cz), Żytek (84 Iwańczuk), Prusinowski – Mirecki (86′ Stańdo), Jardel Cruz (90′ Potakowski).