Sokół wygrał w Pabianicach

Mimo ambitnej walki Włókniarz Pabianice (łódzka klasa okręgowa) nie dał rady trzecioligowemu Sokołowi Aleksandrów i odpadł z rozgrywek okręgowego Pucharu Polski. Pabianiczanie prowadzili 1:0 po bramce Artura Kulika. Długo się jednak prowadzeniem nie cieszyli gdyż Sokół jeszcze przed przerwą strzelił dwa gole.

Bramki dla trzecioligowca zdobyli: Marcin Pękała w 31. minucie i na cztery minuty przed końcem pierwszej połowy Łukasz Wojtczyk. Druga połowa nie przyniosła już zmiany wyniku. Włókniarz w 88. minucie trafił co prawda do bramki gości ale gol nie został uznany gdyż sędziowie dopatrzyli się spalonego. Tym samym z awansu do kolejnej rundy cieszyli się podopieczni Michała Bistuły.

Włókniarz Pabianice – Sokół Aleksandrów 1:2 (1:2)
Bramki: Artur Kulik 18 – Marcin Pękała 31, Łukasz Wojtczyk 41

Włókniarz Pabianice: Rzeźniczak – Olejnik (46′ Kosmala), Seliwiorstow, Grzejdziak (84′ Madaj) – Klimek, Gorący, Kacprzyk, Rudzki (46′ Olszewski), Stępiński – Sumera, Kulik.

Sokół: Karolak – Gołuch, Kwiatkowski, Golański, Urbanowicz (75′ Indraszczyk) – Woźniczak, Pękała, Seweryn, Kuchciak (84′ Rogalski) – Szubert (65′ Kujawski), Wojtczyk (90′ Bistuła)