Druga wygrana rezerw Sokoła Aleksandrów

Nie zwalniają tempa zawodnicy rezerw Sokoła Aleksandrów. Podopieczni trenera Piotra Soczyńskiego zanotowali drugie zwycięstwo w łódzkiej klasie okręgowej, pokonując na wyjeździe LZS Justynów 3:1 (2:0).

Aleksandrowianie otworzyli wynik spotkania dość szybko, bowiem już w 22. minucie na listę strzelców wpisał się Jakub Indraszczyk. Boczny obrońca Sokoła popisał się kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego z okolic dwudziestego metra. Piłka, nim zatrzepotała w siatce, odbiła się jeszcze od poprzeczki. Zielono-biali podwyższyli rezultat spotkania na kilka minut przed przerwą. Po dośrodkowaniu Kamila Osajdy w pole karne, jeden z defensorów wybił futbolówkę wprost pod nogi Daniela Waszczyka. Ten, nie zastanawiając się zbyt długo, zdecydował się na próbę przelobowania golkipera gospodarzy i jak się okazało był to słuszny wybór.

Po zmianie stron obraz meczu nie uległ zmianie i inicjatywa w prowadzeniu gry nadal należała do aleksandrowian. W 63. minucie w polu karnym justynowian faulowany był Waszczyk i sędzia podyktował rzut karny. Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Osajda. Gospodarze honorowe trafienie zaliczyli dopiero w doliczonym czasie gry. Duży błąd popełniła defensywa Sokoła, a Przemysław Bartosik z najbliższej odległości pokonał Patryka Kosteckiego.

Zielono-biali nie będą mieli zbyt wiele czasu na regenerację, bowiem już w najbliższy wtorek czeka ich wyjazdowy mecz, w którym zmierzą się z GLKS Dłutów. Początek o godz. 17:30. Dłutowianie, podobnie jak Sokół II, mają na swoim koncie komplet punktów, pokonując Orła Parzęczew (2:1) oraz Start Brzeziny (2:0).

Sokół II Aleksandrów – LZS Justynów 3:1 (2:0)
Bramki dla: Jakub Indraszczyk 22, Daniel Waszczyk 37, Kamil Osajda 63-karny – Przemysław Bartosik 90