UKS SMS Łódź wygrał z Wartą i prowadzi

W spotkaniu kończącym 3. kolejkę Ligi Makroregionalnej Juniorów Młodszych (grupa A) UKS SMS Łódź pokonał przed własną publicznością Wartę Sieradz 1:0. Dla łodzian to trzecie zwycięstwo w rozgrywkach, a dla sieradzkiego zespołu pierwsza przegrana.

Łódzka drużyna po trzech kolejkach jest liderem tabeli. UKS SMS zgromadził dziewięć punktów i ma stosunek bramkowy 4:0. Podobnym bilansem legitymuje się Olimpia Elbląg. W najbliższej kolejce dojdzie do spotkania na szczycie. Olimpia zagra z UKS SMS na własnym boisku. Mecz odbędzie się w sobotę (9 kwietnia) o 15:00. Dzień później, również o 15:00, zajmująca piąte miejsce w tabeli Warta Sieradz podejmie trzeci Znicz Pruszków.