Trzy punkty walkowerem dla Łyskorni

Wydział Dyscypliny OZPN Sieradz zweryfikował wynik meczu 8 kolejki grupy II klasy B pomiędzy LKS Łyskornia, a Zrywem Wójcin jako walkower 3:0 dla gospodarzy. Mecz został przerwany przez sędziego około 70 minuty, po tym jak jeden z kibiców rzucił butelkę na boisko. Rzucający kibic był fanem Wójcina. Łyskornia przedstawiła zaś dokumenty, że zabezpieczyła mecz.

7 komentarzy
Raper
7 lat temu

Ja jestem na czysto.

kibic
7 lat temu

sędziemu pewnie się śpieszyło to miał pretekst do zakończenia meczu. Pewnie to kolejny niedowartościowany gościu może nie dostał się do policji czy straży miejskiej i został sędzią a to najprostszy sposób na pokazanie że „ja tu rządzę”. Nie było mnie tam i nie znam sytuacji czy aż tak napięta sytuacja była że trza było przerywać mecz za butelkę? Rzucił w kogoś? czy sturlała się z jakiegoś wału? Robią z tej B klasy jakąś ligę mistrzów… To może zacząć weryfikować boiska zgodnie z prawdą? Tylko wtedy trzeba by wymagania zmniejszyć do minimum. Czyli kibel, prysznic i 2 szatnie, a nie jak… Czytaj więcej »

Anymous
7 lat temu

Jak Cię to interesuje czy wypłacił to zadzwoń do niego!

jj
7 lat temu

Skończ z tym bałuczem. Kogo to intersuje

marek
7 lat temu

a ja mam pytanie czy józef rychlik prezes bałucza wypłacił wszystkim zawodnikom należne pieniądze za gre?