RTS Widzew stracił kolejne punkty w Ząbkach

Całe szczęście, że to koniec jesieni. RTS Widzew Łódź, w ostatnim meczu rundy jesiennej III ligi (grupa I), przegrał w Ząbkach z Legią II Warszawa aż 1:3 (1:1). Honorową bramkę dla drużyny Tomasza Muchińskiego strzelił w 44. minucie Mateusz Michalski. Po rundzie jesiennej Widzew traci do lidera aż 12 punktów.

Mecz fatalnie rozpoczął się dla gości, bo już w 3. minucie Sebastian Szymański pokonał bramkarza Widzewa. Tuż przed przerwą wyrównał Mateusz Michalski. Ten sam zawodnik miał wyborną okazję na gola w 53. minucie. Spudłował jednak fatalnie i to się zemściło. W 67. minucie nie popisał się Michał Choroś, który dał się zaskoczyć bezpośrednio z rzutu rożnego. Potem bramkarz Widzewa popełnił kolejny błąd przy dośrodkowaniu i Miłosz Szczepański ustalił wynik meczu. Na meczu w Ząbkach obecny był Marcin Broniszewski. Wszystko wskazuje, że to właśnie on będzie nowym trenerem Widzewa.

Legia II Warszawa – RTS Widzew Łódź 3:1 (1:1)
Sebastian Szymański 3, 67, Miłosz Szczepański 85 – Mateusz Michalski 44

RTS Widzew: Choroś – Kozłowski, Bargieł, Zieleniecki, Gromek (77′ Możdżonek) – Budka (85′ Strus), Rodak, Szewczyk, Michalski (72′ Zawodziński) – Tlaga (77′ Kowalczyk) – Mąka.
Trener: Tomasz Muchiński.