Rezerwy Omegi bliżej klasy okręgowej

W pierwszym barażowym spotkaniu o wejście do piotrkowskiej klasy okręgowej Omega II Kleszczów pokonała w Radzicach miejscowy LKS 2:0 (1:0). Rewanżowy mecz odbędzie się w Kleszczowie 18 czerwca o 17:00. Bramki dla kleszczowskiej drużyny zdobyli: Witold Sowała w 41. minucie oraz Łukasz Roczek w 68. minucie.

Wygrana gości mogła być wyższa, ale nie wykorzystali kilku dogodnych podbramkowych sytuacji. Zwycięstwo stawia Omegę II w dużo korzystniejszej sytuacji przed niedzielnym rewanżem, który oficjalnie zakończy seniorski sezon 2016/2017 w okręgu piotrkowskim.

LKS Radzice – Omega II Kleszczów 0:2 (0:1)
Bramki: Witold Sowała 41, Łukasz Roczek 68