PGE GKS Bełchatów zremisował z ŁKS Łódź

Aż sześć goli padło w meczu sparingowym dwóch drugoligowych drużyn województwa łódzkiego. PGE GKS Bełchatów zremisował na swoim boisku z ŁKS Łódź, beniaminkiem II ligi. Gospodarze prowadzili już 3:1, ale łodzianie zdołali wyrównać strzelając zresztą trzeciego gola tuż przed końcem spotkania. Jego autorem był Piotr Pyrdoł. To syn Marcina, który jeszcze niedawno prowadził ŁKS Łódź.

PGE GKS Bełchatów – ŁKS Łódź 3:3 (3:1)
Emile Thiakane 33, Piotr Giel 43, Michał Ciarkowski 44 – Patryk Bryła 35, Damian Guzik 55, Piotr Pyrdoł 87

PGE GKS: (skład wyjściowy): Lenarcik – Szubertowski, Pietroń, Kendzia, Grolik – Janasik, Ryszka, Garuch, Thiakane – Ciarkowski, Giel.
2. połowa: Moczadło – Flaszka, Michalak, Berłowski, Klepczyński – Zieliński, Chwastek, Rachwał, Zdybowicz – Bartosiak, Bociek. Ponadto grali: Gomola, Chwiałkowski.

ŁKS Łódź: 1. połowa: Brzozowski – Margol, Bryła, Rozmus, Burkhardt – Kostyrka, Pyciak, Gamrot, Zagdański – Juraszek, Rozwandowicz. 2. połowa: Kaźmierczak – Nowacki, Widejko, Szymański, Piotr Pyrdoł – Koprowski, Maschera, Guzik, Sobociński.