RTS Widzew wygrał z Termami Nerem

Wygraną trzecioligowego Widzewa Łódź z czwartoligowcami z Term Neru Poddębice zakończył się ostatni mecz trzeciej rundy Pucharu Polski województwa łódzkiego. Podopieczni trenera Franciszka Smudy triumfowali w środowy wieczór, na boisku w Byczynie, 2:1 (2:0).

Już pierwsza akcja widzewiaków zakończyła się golem. Strzelił go Daniel Gołębiewski. W 24 minucie na 2:0 podwyższył, po sprytnym lobie, Dawid Kamiński. Gospodarze próbowali odrabiać straty. Wprawdzie Konrad Niedzielski pokonał bramkarza Widzewa, ale sędzia gola nie uznał, gdyż strzelec był na pozycji spalonej. W drugiej połowie Termy Ner w końcu zdobyły bramkę, ale już w doliczonym czasie gry. Trafienie Łukasza Dynela nie mogło już zmienić zwycięzcy. Do półfinału awansował RTS Widzew.

Termy Ner Poddębice – RTS Widzew Łódź 1:2 (0:2)
Bramki: Łukasz Dynel 90 – Daniel Gołębiewski 1, Dawid Kamiński 24

Ner: Domżał – Zasada, Osowski, Bartos, Przezak, Zimoń, Pabjańczyk (46′ Kania, 65,’ Woźniak), Owczarek (88′ Smolarek), Stępień, Zwoliński – Niedzielski (73′ Dynel).

RTS Widzew: Humerski – Niedziela, Kostkowski, Tlaga, Rakowski (56′ Gromek) – Kamiński, Kazimierowicz (19′ Olczak), Ostaszewski, Falon (56′ Mąka) – Kwiek (65′ Świderski) – Gołębiewski.