Bartosz Widejko zapewnił wygraną z Siarką

Beniaminek II ligi ŁKS Łódź wygrał siódmy w tym sezonie mecz o punkty. Podopieczni trenera Wojciecha Robaszka pokonali w Tarnobrzegu tamtejszą Siarkę i nadal zajmują czwarte miejsce w drugoligowej tabeli. To miejsce daje prawo gry w barażach o I ligę. Zwycięskiego gola dla ŁKS strzelił w 71. minucie Bartosz Widejko (na zdjęciu).

To nie był wielki mecz. W pierwszej połowie obie drużyny praktycznie nie miały sytuacji bramkowych. Jedyny gol padł w 71 .minucie, a strzelił go Bartosz Widejko po ładnej akcji całej drużyny. W końcowych minutach spotkania Siarka starała się zdobyć wyrównującego gola, ale defensywa łodzian spisywała się bez zarzutu.

W najbliższą sobotę (4 listopada) ŁKS podejmuje Rozwój Katowice. Początek spotkania zaplanowano na 14:00.

Siarka Tarnobrzeg – ŁKS Łódź 0:1 (0:0)
Bramka: Bartosz Widejko 71

ŁKS: Kołba – Widejko, Juraszek, Rozwandowicz, Rozmus – Pyrdoł ż, Kocot, Bryła ż (62′ Margol), Kostyrka (89′ Guzik) – Zagdański ż (69′ Pyciak), Radionow.