Gatta pewnie pokonała Clearex Chorzów

Futsalowi wicemistrzowie Polski z Gatty Active Zduńska Wola z kompletem punktów. W 5. kolejce ekstraklasy podopieczni trenerów Wojciecha Sopura i Marcina Stanisławskiego pokonali w hali przy ul. Złotej 67 Clearex Chorzów 5:3 (1:0). Warto dodać, że zduńskowolanie są niepokonani we własnej hali od kwietnia zeszłego roku.

W pierwszej połowie kibice oglądali tylko jednego gola. Strzelił go, obchodzący 35 urodziny Daniel Krawczyk. W drugiej połowie warto odnotować trafienie Mariusza Milewskiego, który po golu zaprezentował kołyskę – niedawno został bowiem tatą.

Dzięki wygranej Gatta Active awansowała na drugie miejsce w tabeli. Zduńskowolanie mają teraz 11 punktów i tracą do lidera Rekordu Bielsko-Biała jedno oczko. Rekord ma jednak jeden mecz mniej rozegrany.

Gatta Active Zduńska Wola – Clearex Chorzów 5:3 (1:0)
Bramki: Daniel Krawczyk 10, Michał Marciniak 31, 35, Igor Sobalczyk 36, Mariusz Milewski 38 – Maciej Mizgajski 30, Tomasz Golly 38, Szymon Łuszczek 40

Gatta Active: Słowiński (Olejnik) – Stanisławski, Szymczak, Marciniak, Krawczyk – Adamski, Olczak, Milewski, Sobalczyk, Och, Pautiak