Warta Sieradz zwycięska w Łomży

Bardzo ważne zwycięstwo sieradzkiej Warty. W spotkaniu 14. kolejki III ligi (grupa I) zespół Tomasza Kmiecika pokonał w Łomży miejscowy ŁKS 1926 1:0 (0:0), a zwycięskiego gola dla gości strzelił Marcin Kacela w 77. minucie. Dzięki wygranej sieradzanie opuścili strefę spadkową w trzecioligowej tabeli.

Czwartą wygraną w tym sezonie zapewnił Warcie Marcin Kacela, który trafił do siatki w 77. minucie. Gola zdobył po szybkiej kontrze swojej drużyny. Sieradzanie mogli wygrać wyżej, ale minimalnie chybił Mariusz Zawodziński. Po jego uderzeniu piłka trafiła w poprzeczkę.

ŁKS 1926 Łomża – Warta Sieradz 0:1 (0:0)
Bramka: Marcin Kacela 77

Warta Sieradz: Mielcarz – Bartłoszewski, Kowalski, Klepacz ż, Pawlak – Mitek, Chodyga (75′ Pluta ż), Szyc, Łabędzki, Kacela, Zawodziński (64′ Narożnik) – Kobierski