Termy Ner bezradne w Niewiadowie

Nieoczekiwana porażka jednego z głównych kandydatów do awansu. Stal Niewiadów pewnie pokonała Termy Ner Poddębice 3:1 (1:0) w spotkaniu 14. kolejki IV ligi łódzkiej i praktycznie zapewniła tym zwycięstwem tytuł mistrza jesieni dla drużyny Unii Skierniewice. Termy tracą już siedem punktów do lidera tabeli.

Pierwsza połowa była wyrównana i wydawało się, że obie drużyny zejdą do szatni z bezbramkowym remisem. W 43. minucie faulowany w polu karnym gości był Dominik Trepiak i sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę pewnie wykorzystał Bartłomiej Madej i gospodarze objęli prowadzenie.

Cztery minuty po wznowieniu gry powinno był 2:0. Princewill Okachi przegrał jednak pojedynek z Karolem Domżałem. O wygranej gospodarzy zdecydowały ostatnie minuty. W 82. minucie z rzutu wolnego na 2:0 podwyższył Krystian Bożyk, a chwilę później kontrę skutecznie wykończył Madej. Na otarcie łez gola dla poddębiczan strzelił Łukasz Dynel. Po słabiutkim początku rozgrywek Stal Niewiadów łapie właściwy rytm i awansowała już na trzynaste miejsce w ligowej tabeli.

Stal Niewiadów – Termy Ner Poddębice 3:1 (1:0)
Bramki: Bartłomiej Madej 43-karny, 86, Krystian Bożyk 82 – Łukasz Dynel 90

Stal Niewiadów: Szymon Milczarek – Kotynia, Idzikowski, Bożyk, Rafał Mucha – Gulej (65′ Zając), Trepiak (89′ Golewski), Okachi, Głowacki, Zielonka (90′ Woźniak) – Madej

Termy Ner: Domżał – Stępień, Zwoliński, Zimoń (82′ Woźniak), Smolarek (72′ Przybyła) – Bartos (72′ Owczarek), Tonn (52′ Pabjańczyk), Zasada, Niedzielski (58′ Dynel)’ Kania (65′ Tarnowski) – Przezak