Drugi remis ŁKS z ROW 1964 Rybnik

Piłkarze II ligi w ten weekend rozegrali pierwszą kolejkę rundy rewanżowej. ŁKS Łódź pojechał do Rybnika na mecz z tamtejszym ROW. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2 (0:2), choć łodzianie prowadzili już 2:0 po dwóch trafieniach Łukasza Zagdańskiego (na zdjęciu). Gospodarze w drugiej połowie potrafili jednak doprowadzić do wyrównania.

Łodzianie już w pierwszej minucie objęli prowadzenie. Bramkarza gospodarzy pokonał Łukasz Zagdański. W 20 minucie goście prowadzili już 2:0. Ponownie do siatki trafił Łukasz Zagdański, dobijając piłkę po strzale Kamila Juraszka.

W 56. minucie mogło być po meczu. Kacper Rosa, bramkarz gospodarzy obronił najpierw strzał Damiana Guzika, a potem Jewhena Radionowa. Nie zdobyli bramki goście, to strzelili miejscowi. Michała Kołbę, uderzeniem z dystansu, pokonał Dawid Kalisz. W 66 minucie było już 2:2. Tym razem najwięcej sprytu, w zamieszaniu podbramkowym, wykazał Paweł Jaroszewski. W końcówce goście przycisnęli, ale nie zdołali zdobyć zwycięskiego gola. Tym samym ŁKS będzie miał w tym sezonie remisowy bilans z zespołem ROW. W spotkaniu inaugurującym sezon zremisował w Łodzi 0:0.

ROW 1964 Rybnik – ŁKS Łódź 2:2 (0:2)
Dawid Kalisz 58, Paweł Jaroszewski 66 – Łukasz Zagdański 1, 20

ŁKS: Kołba – Rozmus, Maksymilian Rozwandowicz, Juraszek ż, Widejko – Guzik, Bryła (82′ Pyciak), Kocot, Pyrdoł (69′ Kostyrka) – Radionow, Zagdański