AKTUALNOŚCI
APN Piotrków z Pucharem Prezesa Wisły Płock

Akademia Piłki Nożnej w Piotrkowie wygrała bardzo silnie obsadzony turniej SSM Wisła Płock Cup, w którym rywalizowało 12 drużyn rocznika 2009. W pobitym polu piotrkowska drużyna zostawiła wiele utytułowanych zespołów z całej Polski. W finale zespół Marka Rękorajskiego pokonał Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski 3:1. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Antoni Żerek (APN).

W meczach grupowych APN wygrał trzy spotkania, jedno zremisował i jedno przegrał. Pokonał Widzew Łódź 5:0, Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski 1:0, Królewskich Płock 6:3, zremisował z SSM Wisłą Płock 2:2 i uległ toruńskiej Elanie 0:1. 10 punktów pozwoliło zająć pierwsze miejsce w grupie A. W półfinale APN pokonał Gwiazdę Bydgoszcz 2:0, a w finale po raz drugi okazał się lepszy od Galacticos.

Piotrkowska drużyna wystąpiła w następującym składzie: Tobiasz Kopka, Piotr Adaczyński, Olaf Szafranek, Olaf Luber, Maciej Nowak, Antoni Żerek, Maksymilian Kuśmierczyk, Borys Kacprzykowski i Jakub Jakubik.

5
Dodaj komentarz

5 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Maniutek

http://www.ozpnpiotrkow.pl/ozpn/index.php/rozgrywki turniejowe gdzie taka informacja? Coś niezorganizowani są, i stawili się tylko na jednym turnieju, czy są jakieś kary za nieusprawiedliwione nie stawienie się?

adaś

Maniutku zorganizowali. Stawiły się tylko dwie drużyny. Czyja to wina?

Maniutek

Dlaczego nie jeżdżą na turnieje ozpn na które się zgłaszają? Można przecież dać pograć wszystkim dzieciom. Dlaczego nie zorganizowali turnieju w rozgrywkach do których się zgłosili sami? Tak jak polonia piotrków zresztą.

Agnieszka

Podstawa to dobry trener. Trener Marek jest the best.

Paweł

Chłopaki wymiatają są dobrze zgrani po mału do celu powodzenia