AKTUALNOŚCI
APN Piotrków z Pucharem Prezesa Wisły Płock

Akademia Piłki Nożnej w Piotrkowie wygrała bardzo silnie obsadzony turniej SSM Wisła Płock Cup, w którym rywalizowało 12 drużyn rocznika 2009. W pobitym polu piotrkowska drużyna zostawiła wiele utytułowanych zespołów z całej Polski. W finale zespół Marka Rękorajskiego pokonał Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski 3:1. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Antoni Żerek (APN).

W meczach grupowych APN wygrał trzy spotkania, jedno zremisował i jedno przegrał. Pokonał Widzew Łódź 5:0, Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski 1:0, Królewskich Płock 6:3, zremisował z SSM Wisłą Płock 2:2 i uległ toruńskiej Elanie 0:1. 10 punktów pozwoliło zająć pierwsze miejsce w grupie A. W półfinale APN pokonał Gwiazdę Bydgoszcz 2:0, a w finale po raz drugi okazał się lepszy od Galacticos.

Piotrkowska drużyna wystąpiła w następującym składzie: Tobiasz Kopka, Piotr Adaczyński, Olaf Szafranek, Olaf Luber, Maciej Nowak, Antoni Żerek, Maksymilian Kuśmierczyk, Borys Kacprzykowski i Jakub Jakubik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Dlaczego nie jeżdżą na turnieje ozpn na które się zgłaszają? Można przecież dać pograć wszystkim dzieciom. Dlaczego nie zorganizowali turnieju w rozgrywkach do których się zgłosili sami? Tak jak polonia piotrków zresztą.